Vår egen Arya Sadeghi er kallt inn til landslagssamling i Stavern 18-21.mars.

 

Vi gleder oss og vi gratulerer Arya !!

 

Her er mer info som står på håndballforbundets sider :

 

U-gutta samles i Stavern

U-landslag Menn (LM92) skal ha sin mars-samling i Stavern fra 18. – 21. mars. Trenerne Vidar Gjesdal og Geir Erlandsen har nå tatt ut spillerne i troppen til denne samlingen. Fram Larvik-spilleren Tobias Glemming (bildet) er blant de uttatte:

 

Navn

Klubb

Født:

Kamper/mål

Morten Hatlen

Fyllingen HB

11.08.92

017/000

Jørgen Ljøkjel

Sverresborg HB

28.07.92

005/000

Simen Fredriksen

Bækkelagets SK

06.09.92

014/018

Vetle Eck Aga

Bodø HK

04.10.93

013/008

Sturle Erland

Stavanger IF

21.03.93

021/068

Erik Toft

Elverum HB

14.11.92

021/089

Harald Reinkind

Fyllingen HB

17.08.92

021/033

Eivind Tangen

Fyllingen HB

04.05.93

021/101

Eirik Nordeng

Skedsmo HK

04.03.92

021/049

Henrik Jakobsen

Fjellhammer IL

16.12.92

018/067

Espen Røhmer

Fjellhammer IL

08.10.92

005/005

Stian Brevik

Bækkelaget SPKL

01.11.92

000/000

Emil Vestbekken

Fjellhammer IL

21.08.92

016/037

Håkon Følstad

Sverresborg HB

13.01.92

002/004

Tobias Glemming

Fram IF                         

26.04.92

018/037

Lars Erik Sørli

Bækkelaget SPKL

01.06.92

006/000

Arya Sadeghi Neyad Taloki

Ski IL

08.01.92

000/000

Fredrik Bruer

Alta IF

12.01.92

000/000

Marius Kleiven

Gausdal HK

02.04.92

000/000

Ørjan Gabrielsen

Oppsal IF

25.12.92

014/027

Håvard Rugland Bjordal

Stavanger IF

17.07.92

000/000

Petter Øverby

Elverum HB

26.03.92

019/038

Erlend Årstein Hansen

Runar IL

28.10.92

000/000

Ledelse:

Vidar Gjesdal

Trener

Geir  Erlandsen

Trener

Jannicke Fjeldstad

Fysioterapeut

Frammøte:
Torsdag 18.03:
11:00 v/ Politihøgskolen i Stavern

Innkvartering:
18 – 21.03:
Politihøgskolen i Stavern
Fredriksvern Verft
Postboks 204
3291 Stavern
Tlf: 33134300

Program for samlingen:

Torsdag 18.03
11:00 Oppmøte
12:00 – 14:00 Trening / tester
15:00 Lunsj
18:00 – 20:00 Trening
21:00 Middag

Fredag 19.03
08:30 Frokost
10:00 – 11:30 Trening
12:30 Lunsj
14:00 – 15:00 Trening, fysisk
16:00 Middag
19:00 Treningskamp
22:00 Kveldsmat

Lørdag 20.03
07:30 Frokost
09:00 – 11:00 Trening
12:00 Lunsj
15:00 – 17:00 Trening
18:00 Middag

Søndag 21.03
07:30 Frokost
09:00 – 11:00 Trening
11:30 Lunsj
12:00 Oppsummering / hjemreise

Spørsmål kan rettes til trener Vidar Gjesdal 930 92 277.