Alexander på samling Råkjører'n fra Ski

Skrevet av NTH

Alexander Westby er innkall til landslagssamling igjen. U-gutta er nå samlet i Tønsberg.

Vi gratulerer Alexander med innkallelsen og ønsker lykke til.

Her er hele innkallelsen:

U-gutta samles i Tønsberg

Trenerne Viar Gjesdal (t.v) og Geir Erlandsen (t.h) starter også 2011 med samling for U-gutta (LM92). Troppen samles i Tønsberg fra 3. til 6. januar, og skal ha en samling med både håndball og testing samt treningskamp. Disse spillerne er tatt ut til samlingen:

 

Navn Klubb Født Kamper/Mål
Henrik Vikan Eidsvåg Strindheim IL  19.08.92 004/000
Morten Hatlen FyllingenBergen          11.08.92 023/000
Tarjei Hamborg  Nøtterøy IF  27.05.92 000/000
Sturle Erland Viking Stavanger HK   21.03.93 041/143
Erik Toft Elverum HB 14.11.92 040/141
Mathias Christiansen Runar Håndball 07.01.92 000/000
Eirik Nordeng Oppsal IF 04.03.92 038/086
Espen Røhmer Bækkelaget SPKL 08.10.92 022/032
Håkon Føllstad Sverresborg IF 10.01.92 000/000
Henrik Jakobsen* Drammen HK 16.12.92 039/132
Simen Fredriksen Bækkelaget  SPKL          06.09.92 035/085
Petter Øverby Elverum HB 26.03.92 037/061
Tobias Glemming Fram Larvik 26.04.92 029/057
Ørjan Gabrielsen Oppsal IF 25.12.92 028/048          
Vetle Eck Aga Bodø HK 04.10.93 033/040
Aleksander Westby Ørjevik       Ski IL 26.03.93           003/003 
Eirik Engelsen FyllingenBergen          07.04.92 000/000
Sindre Kolseth               FyllingenBergen           04.11.92 000/000    
Stian Brevik Bækkelaget SPKL          13.07.93 020/048
Magnus Edvartsen Bodø HK  26.04.93 000/000
Rune Røed Gauslå Oppsal IF  05.01.93 000/000
Harald Reinkind* FyllingenBergen 17.08.92 042/108         

*Spillerne går ut av troppen dersom de blir kalt inn på LM-90 i samme periode.

Ledelse:

Vidar Gjesdal Trener
Geir Erlandsen Trener
Tonje Graff Skaarer Fysioterapeut

Frammøte:
Mandag 03.01
1100 Velotel i Tønsberg

Innkvartering:
03.-06.01:
Velotel Treningsenter
Grevinneveien 82
3118 Tønsberg

Program for samlingen:
Mandag 03.01

1100 Oppmøte i Tønsberg
1115 Lunsj
1300-1500 Trening
1600 Middag
1900-2100 Fysiske tester
2200 Kveldsmat

Tirsdag 04.01
0745 Frokost
0900-1100 Trening
1200 Lunsj
1500-1700 Trening
1730 Middag
2130 Kveldsmat

Onsdag 05.01
0830 Frokost
1000-1200 Trening
1230 Lunsj
1530 Middag
1800 Treningskamp mot Nøtterøy

Torsdag 06.01
0830 Frokost
1000 – 1200 Trening

Det tilpasses tid til skolearbeid i dagsprogrammet.