Landslagssamling G94 Samarbeidsklubbene har flere på samling

Skrevet av NTH

To av våre samarbeidsklubber – Kolbotn og Siggerud – har flere spillere på landslagssamling i Larvik

Kolbotn har følgende spillere med :
Håvard Åsheim
Oskar Olafsen
Petter Hovden
Fredrik Jakobsen

Siggerud har følgende spiller med:
Sander Thorbjørnsen

Vi gratulerer alle med uttaket og ønsker lykke til !

Her kan du lese mer om samlingen:

Guttelandslaget til Larvik

Guttelandslaget (LM94) starter det nye året med samling i Larvik. Trenerne Tom Eirik Skarpsno og Einar Veierød har innkalt spillerne i tre grupper; en som skal være med hele uka, mens de to andre hver deltar på sin halvdel. Samlingen er fra 03. – 08. januar.

Disse spillerne er innkalt til hele samlingen 03. – 08. januar:  

Nr Navn Klubb Født Kamper/Mål
1. August Pedersen Haslum IL 240694 003/022
2.        Markus Rafdal ROS IL 090694 002/006
3. Sander Sagosen   Charlottenlund SK                  140995 000/000
4. Inge Aas Eriksen Stord IL 250494 006/014
5. Eivind Gade Viking  HK 280395 003/004
6. Rolf Schjetne Tiller IL 100594 004/011
7. Henrik Bielenberg Oppsal IF 070594 005/013
8. Sander Thorbjørnsen Siggerud IL 020994 006/028
9. Håvard Åsheim Kolbotn 100194 004/000
10. Henrik Gigstad Fauske Helset IF 290194 002/002
11. Karl Kibur Haslum IL 241194 001/005
12. Torbjørn Bergerud ROS IL 160794 007/000


Spillerne (pulje blå) som skal delta på samling fra 03. – 05. januar (hjemreise etter 1. økt 05.01): 
  

Nr Navn Klubb Født Kamper/Mål
13. Fredrik Brekmo Bravo HK 050294 002/000
14. Andre Aasen Strindheim IL 180894 002/005
15. Andre Christiansen Tjølling IF 220195 005/008
16. Espen Oseid Danielsen Tiller IL 010994 001/003
17. Cris Andre Inglingstad Oppsal IF 311294 003/008
18. Ole Jakob Borch ROS IL 070294 005/007
19. Petter Fossan Aas Oppsal IF 220694  003/000
20. Simen A. Tangen Lund          Fjellhammer IL             030494 000/000
21.. Håvard Johannesen Haslum IL 270494 005/012
22. Mishels Liaba Elverum HB 130995 000/000
23. Mathias Starefoss Andersen FyllingenBergen 080694 000/000
24. Ole Evensen                                Notodden HL 040394 000/000

Disse spillerne (pulje svart) skal delta på samlingen fra 05. – 08. januar (ankomst kl 1500):  

Nr Navn Klubb Født Kamper/Mål
25. Morten Christensen Stord IL 190194 002/003
26. Stig Tore Moen Nilsen Alta IF 090894 000/000
27. Robert Stangeland Klepp  IL 190294 000/000
28. Jonas Harlem Haslum IL 170294 002/005
29. Matias Wilkensen Lygre                        Åsane Håndball                        250394 000/000
30. Oskar Olafsson Kolbotn IL 090494 000/000
31. Petter Hovden                             Kolbotn IL 040294 000/000
32. Ole  Henrik Kristiansen Alta IF 140494 000/000
33. Benjamin Stentun Sandefjord TIF 060994 001/000
34. Håvard Brekmo Bravo HK 050294 000/000
35. Fredrik Jakobsen Kolbotn  IL 010494 000/000
36. Vetle Høgemark Sandnes  HK  050594 000/000

Ledelse for samlingen:

Einar Veierød Trener
Tom-Eirik Skarpsno Trener
Linn Rosenlund Fysioterapeut

Frammøte:
03.01:
1015 Sportellet, Halsen IF, Bergeskogen, Larvik

Innkvartering:
03 – 08.01: Halsen IF, Sportellet

Program for samlingen:

Mandag 03.01:
1015 Oppmøte Sportellet
1130 – 1330 Trening
1330 Lunsj
1600 Middag
1800-2000 Trening
2030 Kveldsmat

Tirsdag 04.01:
0800 Frokost
0900 – 1100 Trening
1200 Lunsj
1230 Skolearbeid
1600 Middag
1800 – 2000 Trening
2030 Kveldsmat

Onsdag 05.01:
0900 Frokost
1000 – 1200 Trening
1300 Lunsj
1230 Hjemreise «pulje Blå»
1500 Brødmåltid / Ankomst «Pulje Svart»
1800 – 2000 Trening
2030 Middag

Torsdag 06.01:
0800 Frokost
0900 – 1100 Trening
1130 Lunsj
1230 Skolearbeid
1700 Middag
1900 – 2030 Trening
2100 Kveldsmat

Fredag 07.01:
0800 Frokost
0900-1100 Trening
1200 Lunsj
1300 Skolearbeid
1500 Mellommåltid
1700-1900 Trening
1930 Middag

Lørdag 08.01:
0830 Frokost
1030-1200 Trening
1230 Lunsj
1300 Hjemreise